חומצה היאלורונית – טשטוש קמטי הבעה

הזרקה של חומצה היאלורונית לאזורים השונים בפנים מסייעת לא רק בטשטוש קמטי ההבעה אלא גם בריענון המראה

זה לא נעים להסתכל במראה ולגלות קמטוטים חדשים מסביב לעיניים או בכל אזור אחר בפנים.  אבל בעוד שיש אנשים אשר מקבלים על עצמם את הקמטוטים ואת כל שאר תופעות הגיל האחרות אשר מהוות את נחלת כולנו עם השנים, אנשים אחרים מוצאים את עצמם עושים מעשה ותרים אחר פתרונות אשר ייעודם להשיב את המראה החיוני והזוהר של העור אל הפנים.
אנשים אשר יתורו אחרי פתרונות שכאלו, יגלו שכיום ניתן להשיג תוצאות איכותיות באמצעות טיפולים קצרים, נקודתיים אשר כרוכים במינימום של אי נעימות או כאבים.
אחד מהטיפולים הללו מבוסס על שימוש באותה חומצה היאלורונית – שרבים ודאי שמעו עליה בהקשר של טיפולים קוסמטיים או רפואיים אחרים.
הזרקה של חומצה היאלורונית לאזורים השונים בפנים מסייעת לא רק בטשטוש קמטי ההבעה אלא גם בריענון מראה עור הפנים ואף יצירת נפחים באזורים שונים.

קבלו הצעת מחיר מותאמת אישית

כיצד מתבצעת הפעולה של טשטוש הקמטים?


אחת מהסיבות להיווצרותם של קמטים וקמטוטים נובעת כתוצאה מהירידה הדרמטית בכמות החומצה ההיאלורונית בגוף, המתרחשת סביב גיל ארבעים.
לאותה חומצה היאלורונית המצויה באופן טבעי בגופינו יש תפקיד חשוב בשמירה על גמישות ולחות העור ובהיעדרה העור מקבל מראה עייף ונטול חיוניות וזה רק עניין של זמן עד שיתחילו להופיע על גביו קמטים ושקעים.
טיפולי מילוי המבוססים על הזרקה של חומצה היאלורונית באזורי של הקמטים, נחשבים כאמור לטיפולים יעילים בטשטוש אותם הקמטים.  חומצה היאלורונית המופקת במעבדה מגיעה למעשה כשהיא בתוך מזרק, כאשר הרופא המטפל מתכנן מבעוד מועד את אזורי ההזרקה המדויקים ואת כמויות החומר אשר יוזרק לאזורים הנדרשים.
התוצאות הסופיות של טיפולי ההזרקה אמורים להיראות כשבוע עד שבועיים מיום הטיפול – כאשר עד לאותו השיא השיפור כתוצאה מהטיפול נותן את אותותיו בצורה הדרגתית.

מרוויחים שנים

טיפולים אשר מבוססים על חומצה היאלורונית טומנים בחובם תוצאות איכותיות, אשר בכוחן להקנות מראה עור פנים צעיר, זוהר ורענן יותר – מטופלים רבים מעידים שאחרי הטיפולי איש כבר לא מזהה עליהם את השנים. כאמור, בכדי ליהנות מכל התוצאות של טיפולי חולצה היאלורונית בכל מה שקשור לנושא של טשטוש קמטי הבעה, חשוב לוודא שהטיפולים מבוצעים על ידי רופאים מקצועיים המתמחים באופן פרטני בתחום זה – רופאים אשר ידעו לתכנן בצורה מקיפה את הליך ההזרקות והכמויות. מכיוון שחומצה היאלורונית נחשבת כחומר איכותי ובטיחותי, כך שמי שיקפיד לעבור את הטיפולים אצל רופא מקצועי המתמחה בתחום עתיד ליהנות מהתוצאות הטובות ביותר אותן הוא יוכל לקבל.

חומצה היאלורונית – טשטוש קמטי הבעה