תנאי שימוש באתר "חומצה היאלורונית"

תקנון השימוש באתר חומצה היאלורונית נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

*** אין לראות במידע באתר זה כל המלצה או הצעה לביצוע טיפול או הליך קוסמטי/אסטתי/רפואי כלשהו. התוכן מוגש כשירות לציבור ונגזר מתוך מידע אחר הקיים ברשת האינטרנט ובספרות המקצועית. הנהלת האתר אינה אחראית לכל נזק המבצע בעל מקצוע מוסמך בתחום. ***

הקדמה

אתר "חומצה היאלורונית" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר מידע בנושא חומצה היאלורונית, מופעל ע״י ״שיחה ותוצאה בע״מ״ והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

קניין רוחני

אתר חומצה היאלורונית כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "חומצה היאלורונית" (אלא אם פורסם בשיתוף פעולה ובאישור של מו״ל אחר) ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "חומצה היאלורונית". בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד טקסט, תמונות, פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג׳ או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות ו/או הורדת האתר.

קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "חומצה היאלורונית" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני ופורסמו באישורו. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש של צד ג׳ ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחלוקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז חיפה.

צוות אתר חומצה היאלורונית